„Išmintingasis moliūgas“

Artėjant Helovinui, spalio 28 dieną, 5c klasėje įvyko integruota matematikos ir žmogaus saugos pamoka „Išmintingasis moliūgas“, kurią pravedė mokytojos Angėlė Kazlauskienė ir Roma Rudienė. Pamokoje mokiniai  pakartojo saugaus elgesio taisykles, kurių reikia laikytis įvairiose situacijose. Prisiminė,  kokie pavojai gali kilti namie, gaminant žibintus Helovino šventei.  Matematikos užduotys buvo ir sudėtingos, ir įdomios. Penktokai, karpydami popierines juosteles, pakartojo, kas yra spindulys, tiesė, atkarpa. Iš juostelių reikėjo sudėlioti įvairius kampus, nurodyti jų pavadinimus ir išmatuoti. Mokiniai aiškinosi, kaip galima sudėlioti įvairiakraščius trikampius. Pabaigus matematines užduotis, ant popieriaus juostelių reikėjo surašyti kuo daugiau taisyklių ir diskutuojant pasitikrinti, ar jos teisingos.  Atlikę mokytojų pateiktas užduotis, visi gamino išmintinguosius moliūgus.

Integruotose pamokos veiklose mokiniai smagiai pasitardami, pajuokaudami įveikė visas nelengvas užduotis. Džiaugiamės, kad visiems patiko netradicinė pamoka.

Mokytojos R. Rudienė ir A. Kazlauskienė

Roma Rudienė ir Angėlė Kazlauskienė