Mokytojai

Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazijos mokytojai

Pareigybės aprašas

Mokytojų sąrašas 2021-2022 m.m.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai

1.

Ina Batavičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė 4b kl.

2.

Daiva Bražionienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 1a kl.

3.

Jolita Bružienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 4c kl.

4.

Lijana Burgienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 2c kl.

5.

Jovita Butnorienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 2a kl.

6.

Loreta Dužinskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 2b kl.

7.

Sigita Gadžij Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 3b kl.

8.

Gražina Jonušienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 1d kl.
9. Daiva Jovaišaitė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 4d kl.
10. Marytė Paulauskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 1c kl.
11. Vilma Pliuskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 3a kl.
12. Laima Šivickienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja 3c kl.
13. Ligita Šutkienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 1b kl.
14. Agnė Tamašauskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja 4a kl.
15. Rasa Intienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytojametodininkė 2d kl.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

16.

Zita Kurpiuvienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė -

17.

Jolanta Pociūtė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 8c kl.

18.

Rena Šimkuvienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 5c kl.

Užsienio kalbų mokytojai

19.

Rasa Alseikienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -

20.

Laima Balčiūnienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė -
21. Daina Jarušaitienė

Anglų kalbos mokytoja

Technologijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja

-
22. Rosvita Joniškienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja 6b kl.
23. Roma Kleinienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 7b kl.
24. Greta Jockutė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja 7a kl.
25. Edita Ramanauskienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja 5a kl.
26. Žaneta Petokaitienė Vokiečių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė -

27.

Ružana Brasienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja 6c kl.

28.

Olga Orienė Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė -

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

29. Rūta Zaveckienė Informacinės technologijos Mokytoja -

30.

Raimondas Bitinas Informacinių technologijų mokytojas Vyresnysis mokytojas -
31. Linas Vaišvilas Informacinių technologijų mokytojas Mokytojas -
32. Indrė Giedraitytė

Informacinių technologijų mokytoja

Matematikos mokytoja

Mokytoja

6a kl.

33.

Danutė Koverienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja -
34. Roma Rudienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė -
35. Larisa Chlystova Matematikos mokytoja Mokytoja -

Gamtos mokslų mokytojai

36. Genovaitė Bičiušienė Geografijos mokytoja Mokytoja metodininkė -

37.

Aina Akonaitė-Jašmontienė Fizikos mokytoja Vyresnioji mokytoja 7c kl.

38.

Angėlė Kazlauskienė

Biologijos mokytoja

Žmogaus saugos mokytoja

Gamtos ir žmogaus mokytoja

Mokytoja metodininkė

8b kl.

 

39. Ilona Paleckienė

Biologijos mokytoja

Gamtos ir žmogaus mokytoja

Vyresnioji mokytoja 5b kl. 
40. Larisa Chlystova Chemijos mokytoja Vyresnioji mokytoja -

Socialinių mokslų mokytojai

41. Konstantinas Mitrikas Istorijos mokytojas Mokytojas -
42. Gintarė Sudarienė Istorijos mokytoja Mokytoja metodininkė -

43.

Monika Bertašiūtė Tikybos mokytoja Mokytoja 8a kl.

Menų, technologijos ir sporto mokytojai

44. Indrė Giedraitytė Technologijų mokytoja Mokytoja -
45. Mindaugas Brasas Technologijų mokytojas Mokytojas -

46.

Ilona Naglienė Muzikos mokytoja Mokytoja metodininkė -
47. Inga Stankuvienė

Dailės mokytoja

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

Mokytoja

-

48.

Eligijus Puzonas Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas -

49.

Vitalijus Sobenka Fizinio ugdymo mokytojas Vyresnysis mokytojas -
50. Vaida Uogelytė-Auksorienė Teatro mokytoja Mokytoja -
Atnaujinta: 2022-09-09
  • Elektroninis dienynas
  • Nuotolinis mokymasis
  • Tėvams
  • Mokiniams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30