Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)

Jei darai tai, ką darai visada, gausi tai, ką visada gavai. Henry Ford

Didžiausia beprotybė! Nuolat daryti tą patį ir tikėtis vis kitų rezultatų.  Albert Einstein

Nuolat kintantis pasaulis, globalizacijos iššūkiai, pokyčiai darbo rinkoje, ugdymo varomąja jėga tampantis problemų sprendimas, atradimai, mokymasis tyrinėjant ir aktyvus mokinių dalyvavimas procese kelia naujus iššūkius ugdymo turiniui. Todėl, atsižvelgus į visuomenės poreikius, mokinių pasiekimų rezultatus, pedagogikos mokslo naujoves ir iššūkius švietimui, būtina ugdymo turinio kaita. Pagrindinės ir būtinos ugdymo turinio kaitos kryptys, tikslai ir principai, raidos orientyrai šiuolaikinei mokyklai apibrėžti strateginiuose švietimo dokumentuose: „Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų apraše“ ir „Geros mokyklos koncepcijoje“.

Kodėl atnaujinamas ugdymo turinys?

Naujosios Akmenės „Saulėtekio” progimnazijos atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimo ir koordinavimo komanda:

•   Aina Akonaitė – Jašmontienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, UTA komandos darbo grupės pirmininkė;
  •      Violeta Karalienė, direktorė, UTA komandos darbo grupės koordinatorė;
  •      Monika Bertašiūtė, mokytoja, UTA komandos darbo grupės narė;
  •      Jolanta Pociūtė, mokytoja, UTA komandos darbo grupės narė;
  •      Daiva Bražionienė, mokytoja, UTA komandos darbo grupės narė;
  •      Rūta Zaveckienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, UTA komandos darbo grupės narė;
  •      Edita Ramanauskienė, mokytoja, UTA komandos darbo grupės narė.

UTA diegimo Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje veiksmų ir priemonių planas 2022 – 2024 metams

Nuorodos papildomai informacijai:

Iki vasaros atostogų 1-4 klasėms liko:
  • dien.
  • val.