Saga

„Saulėtekio“ penktokai – tikri šaunuoliai. Antrą kovo savaitę jie puikiai dalyvavo integruotame patyriminiame STEAM technologijų, matematikos, lietuvių kalbos ir verslumo projekte. Pavadinimas sudėtingas, o projekto pagrindas – paprasčiausia saga. Apie šį stiliaus akcentą sukosi visos veiklos. Mokinukai sagas skaičiavo, lygino, sprendė uždavinius, matavo ir remdamiesi skaičiavimais jas netgi braižė ant grindų. Gerai apžiūrėję, apčiupinėję išmoko skirtingais būdais sagą įsiūti. Kai kam tai gal buvo lengva užduotis, o kažkam gal pirmą kartą teko adatą laikyti, siūlą verti ir sagą „prisaginti“. O paskui penktokai labai rimtai samprotavo apie sagų svarbą (jos geresnis pasirinkimas nei užtrauktukas), žalą pasauliui (juk gaminamos iš plastiko), aptarė jų išorę, fantazavo kurdami pasakojimus apie sagų gyvenimą. Veiklos vyko ir pavyko, jomis džiaugėsi ir penktokai, ir matematikos mokytojos D. Koverienė ir R. Rudienė, technologijų mokytoja G. Liaukšienė, lietuvių kalbos mokytoja R. Šimkuvienė.