Prisimename, kodėl esame laisvi

Sausio 13-oji mokinius paskatino susikaupti ir susimąstyti. Tą dieną 5a, 5b, 5c klasių I ir II matematikos srauto mokiniams vyko integruota patyriminė matematikos ir anglų kalbos pamoka ,,Prisimename, kodėl esame laisvi“. Išklausę mokytojos R. Joniškienės pasakojimą apie svarbius, o kartu tragiškus tos dienos įvykius, mokiniai angliškai atsakinėjo į klausimus ir diskutavo apie šių įvykių svarbą Lietuvai ir kiekvienam jos žmogui. Matematikos mokytojos D. Kovėrienė ir R. Rudienė pateikė įvairių uždavinių, galvosūkių, susijusių su šia data. Pamokos pabaigoje mokiniai lankstė geltonus, žalius, raudonus balandžius - taikos simbolius.

Pamoka prabėgo nepastebimai. Veiklos buvo įdomios ir naudingos. Dirbdami grupėmis, mokiniai turėjo galimybę mokytis pasitardami, analizuodami, bendradarbiaudami.

Matematikos mokytoja Roma Rudienė

Roma Rudienė