Netradicinės pamokos

Mes, 7 klasės mokiniai, vokiečių kalbos pamokoje skaitėme, kad Vokietijos mokyklose vaikus moko gaminti sveiką maistą. Panorome ir mes taip pasimokyti!  Pasiskirstę į grupes, aptarėme netradicinės pamokos veiklą, pasidalinome darbais ir pareigomis. Nusprendėme išsivirti spagečių su pačių pagamintu pomidorų padažu ir  išsikepti blynelių su bananais.

Atsinešėme reikalingų produktų, pasipuošėme prijuostėmis ir pradėjome gamybos procesą.  Buvo iš tiesų smagu! Išvirti ilgus makaronus buvo vienas iš lengvesnių darbų. Kai kam teko nulupti ir supjaustyti svogūnus bei česnakus – tie tikrai verkė. Padažą virėme iš tikrų pomidorų. O blynelių kepėjams reikėjo atidžiai stebėti, kad šie neprisviltų ir laiku suspėti juos apversti.

Paskui gražiai paserviravome stalą. Tikras iššūkis buvo spagečių valgymas neapsidrabstant.

Smagu buvo gaminti ir labai skanu valgyti.

Emilijus Generauskas, 7c klasė