Integruotos pamokos su STEAM veikla „Mano šeima - namai".

Paskutinę vasario savaitę 3b klasėje vyko integruotos anglų kalbos, pasaulio pažinimo, dailės IKT, dailės ir technologijų, lietuvių kalbos, matematikos, muzikos pamokos su STEAM veikla „Mano šeima - namai“. Dailės ir technologijų pamokos metu vaikai piešė savo šeimos portretą, darė darbelį „Tėčio ar mamos šukuosena“; dailės IKT pamokoje kompiuteriu rašė diktantą apie šeimą, įklijavo kompiuteriu nupieštą šeimos piešinuką; anglų kalbos pamokoje, demonstruodami savo šeimos piešinį, papasakojo apie šeimą angliškai; pasaulio pažinimo pamokoje vaikai braižė savo kambario planą; iš šiaudelių pastatė įvairių geometrinių formų namus (STEAM veikla); per lietuvių kalbos pamoką rašė draugui laišką apie savo šeimą; rinko gražiausius būdvardžius, apibūdinančius brangius žmones (mamą, tėtį, brolį, sesę); atliko namų darbus – kartu su namiškiais pagamino savo namų kambario maketą (STEAM veikla) bei atliko matematikos užduotį - išmatavo savo kambario ilgį ir plotą ir apskaičiavo kambario perimetrą; taip pat padarė foto nuotraukų - kaip leidžia laiką su šeima, kokius žaidimus žaidžia su šeimos nariais.

Pasibaigus integruotų pamokų ciklui, mokinių refleksijose vyravo žodis „šeima". Vaikams pats geriausias laisvalaikis - būti kartu su šeimos nariais, žaisti, smagu ir kitiems pasakoti apie šeimą. Akivaizdu, kad vaikai tikrai brangina savo šeimas, vertina laiką, praleistą su namiškiais.

Kviečiame pasižiūrėti pamokų akimirkas:

D.Jarušaitienė, I.Batavičienė