„Renkuosi mokyti“ – mokyklų kaitai!

2021-2022 mokslo metus  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija pradeda su nauju iššūkiu – prisijungėme prie programos „Renkuosi mokyti“. Programa buria švietimo bendruomenę ir siekia į Lietuvos švietimą atnešti pozityvių pokyčių, kurie padėtų kiekvienam mokiniui patirti mokymosi sėkmę ir tapti savo mokyklos bei šalies kūrėju. Projektas remiasi įtraukiojo ugdymo samprata bei sėkminga programos „Renkuosi mokyti!“ patirtimi.

Pirmieji pokyčiai Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnaziją pasiekė dar rugsėjo mėnesį – čia pradėjo darbą dvi programos dalyvės – anglų kalbos mokytoja Greta Jockutė ir matematikos ir informatikos mokytoja Indrė Giedraitytė. Su naujais progimnazijos nariais kartu atkeliavo ir „Renkuosi mokyti“ pokyčio projektas, kurio planavimui  ir įgyvendinimui progimnazijoje suburta pokyčio projekto komanda: direktorė Violeta Karalienė, pavaduotoja ugdymui Vanda Sobenkienė, pavaduotoja ugdymui Rūta Zaveckienė, lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Pociūtė, matematikos mokytoja Roma Rudienė, anglų kalbos mokytoja Roma Kleinienė, fizikos mokytoja Aina Akonaitė – Jašmontienė. Bendradarbiaujant su programos „Renkuosi mokyti“ konsultante, Šiaulių Salduvės progimnazijos direktore, Natalija Kaunickiene, parengtas pokyčio projektas „Pralenk save“. Šio projekto tikslas – įtraukti kiekvieną mokinį į aktyvų mokymąsi, skatinti asmeninės pažangos siekimą, kelti bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą įsivertinant ir apibendrinant savo kompetencijas.

Džiaugiamės galėdami kartu kurti, dalintis savo kasdienybe, darbais ir laimėjimais!