Pamokos kitaip: Vilniaus katedros požemiuose

Mokymasis ne klasėje, o kitoje erdvėje – muziejuje, miesto gatvėje, priartina mokinius prie realiojo pasaulio, sukuria naujas patirtis ir leidžia lengviau suprasti pamokoje dėstomus dalykus.

8 c klasės mokiniai,  pasinaudodami NŠA projekto ,,Kokybės krepšelis“ skirtomis lėšomis, mokėsi įvairiuose Vilniaus muziejuose. Dalyvavo Europos kultūros parke integruotoje šiuolaikinio meno, istorijos ir orientavimosi pamokoje. Katedros požemiuose ne tik susipažino su pastato kaita istorijoje, bet aplankė kriptas, karalių mauzoliejų. Apie fizikinius reiškinius plačiau sužinojo ir iliuzijos meno pačiupinėjo edukacinėje programoje Energetikos ir technikos muziejuje.

Neįprastos erdvės ir keistos užduotys skatina būti kūrybingiems, ugdo bendradarbiavimą, nes  daug vertingesnis rezultatas, kai jo siekiama komandoje.

J.Pociūtė