Įvertink savo ypatingas galias !

• Paskelbta: 2022-10-07
  • Kategorija: Renginiai

Tokį pasiūlymą pateikė Mokinių tarybos mokytojų galių atestacinės komisijos nariai, vadovaujami M.Bertašiūtės.  Pastebėję, kad mokytojams pamokose vien  pojūčių, kuriais pažįstamos tikrovės daiktų ir reiškinių savybės, neužtenka, Mokytojų dieną organizavo mokymus.

Pasilepinę puikiomis emocijomis ir energijos pliūpsniais, gautais iš V.Uogelytės-Auksorienės ir I.Naglienės mokomų talentų, mokytojai turėjo patvirtinti turimas kompetencijas. Pasitikrino, ar atitinka visus atestacinės komisijos kriterijus ir suvokė, kad superherojai turi ir gali naudoti tik vieną išskirtinę savo galią, o mokytojai savo kasdienybėje pasitelkia visus įmanomus gebėjimus.

Gavę pažymėjimus, klausydami tautodailininkės A.Petrauskienės pasakojimų, suteikė apčiuopiamą pavidalą populiariausiai mitinei būtybei – raganai.

J.Pociūtė