Mokytis galima ne tik mokykloje!

• Paskelbė : Greta Jockutė
  • Paskelbta: 2022-05-14
  • Kategorija: Renginiai

Mokytis galima ne tik mokykloje, todėl gegužės 6 dieną, Saulėtekio” progimnazijos 8a klasės mokiniai išvyko į edukacinę ekskursiją į Palangą ir Klaipėdą. Jie pirmieji pasinaudojo galimybe, suteikta projekto Kokybės krepšelis”.

Vaikai J. Šliūpo muziejuje dalyvavo edukcijoje Atrask senąją spaudą”. Jos metu išbandė knygnešio darbą ir spausdino tekstą pasitelkę literas ir autentišką XIX a. presą. Iliuzijų name Eureka” įtvirtino fizikos, chemijos žinias, patys kėlė klausimus ir ieškojo atsakymų. Kaip atsiranda energija, sukanti variklį? Ar galėtume pakrauti mobilųjį telefoną Teslos pakrovėju’? Kalvystės muziejuje dalyvaudami edukacijoje Baltiški papuošalai” gamino papuošalus iš žalvario, juos parsivežė namo kaip nagingumo ir darbštumo įrodymą (vienas žiedelis iškeliavo daug toliau – į Ukrainą). Diena buvo įdomi ir prasminga, vaikams  STEAM veiklos paliko gilų įspūdį.

8a klasės vadovė Rena Šimkuvienė

Rena Šimkuvienė