,,Šviesoforo“ konkursas

• Paskelbta: 2022-04-19
  • Kategorija: Renginiai

Pradinių (I–IV) klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“ yra Nacionalinio mokinių Konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Konkursą organizuoja valstybės įmonė Lietuvos automobilių kelių direkcija, vykdo UAB „Coagency“. Šiemet ,,Šviesoforo“ konkursas vyksta nuotoliniu būdu. Konkursas organizuojamas įtraukiant visus 1–4 klasių mokinius.

,,Saulėtekio“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai buvo užregistruoti į nuotolinį ,,Šviesoforo“ konkurso I etapą ir sėkmingai balandžio 12 – 14 dienomis jame dalyvavo. Net 293 pradinukai, sėdę bibliotekoje prie kompiuterių, turėjo atsakyti į 10 klausimų. Užduotys buvo parengtos diferencijuojant 1–2 ir 3–4 klases. Baigus testą mokiniams buvo parodomi surinkti taškai bei sprendimo laikas. Jei vienoje klasėje mokiniai surinko vienodą taškų skaičių, tuomet geriau atlikęs užduotis yra tas mokinys, kuris greičiau jas atliko.

Geriausius rezultatus pasiekę dalyviai: vienas – pirmos, vienas – antros, vienas – trečios, vienas – ketvirtos klasės mokiniai ir komandos vadovė Ligita Šutkienė, dalyvaus II konkurso etape.

Antrame konkurso etape mūsų mokyklos garbę gins:

1. Kajus Sereika, 1 d klasė

2. Domas Norbutas, 2 c klasė

3. Jonas Vagaris, 3 d klasė

4. Domas Karalevičius , 4 b klasė

,,Šviesoforo“ konkurso II etapas vyks gegužės 3–5 d. ir bus organizuojamas kaip ir pirmasis – nuotoliniu būdu.

Sėkmės mūsų mokyklos komandai !

,,Šviesoforo” būrelio vadovė Ligita Šutkienė