Mes galime būti Super Herojais!

• Paskelbta: 2021-12-06
  • Kategorija: Renginiai

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms - Kalėdoms - mažieji saulėtekiukai surengė kalėdinę gerumo mugę. Patys gražiausi darbeliai, pyragėliai, kalėdiniai sausainiai ir kitos gėrybės nugulė ant mažųjų prekybininkų prekystalių. Vieni pardavinėjo nerimaudami, kad tik viską išpirktų, kiti pirmą kartą pasijuto tikrais pirkėjais ir rinko lauktuves močiutėms, tėveliams ir draugams. O visi drauge tobulino skaičiavimo įgūdžius. Mugės metu "Mes galime būti superherojais" mokinukai galėjo aukoti ir sergantiems vaikams. Bandėme visi draugiškai išgąsdinti v ė ž į savo didele, plačia, gilia, turtinga, nuoširdžia, tikra, saulėtekiška M E I L E Manau, mūsų saulėtekiukams puikiai pavyko! Surinkta daug gerumo dovanų! Ir suaukota 180 eurų Tikime, kad mažųjų noras padėti ir prisidėti, užjausti, suprasti padės ligoniukams šventes sutikti apsuptiems meilės ir žinojimo, kad jie nėra vieni ir vieniši sunkioje kovoje! Juos palaiko visa "Saulėtekio" bendruomenė ir siunčia nuoširdžiausius virtualius apkabinimus.

Ineta Žilinksienė