Saulėtekiuko šventė

• Paskelbta: 2021-10-27
  • Kategorija: Renginiai

Penktokai tampa tikrais 5 – 8 klasių mokiniais tik tada, kai būna „pakrikštyti“ vyresnių mokinių. Nors dabartiniai šeštokai praleido šią ceremoniją, tačiau labai stengėsi linksmai ir išradingai suorganizuoti šventę savo jaunesniems draugams. Į šią veiklą aktyviai įsitraukė šeštų klasių vadovės Greta Jockutė, Aina Akonaitė- Jašmontienė ir Roma Kleinienė, kurios kartu su mokiniais kūrė scenarijų, patarė auklėtiniams ir padėjo įgyvendinti idėjas. Krikšto dienos rytą visi penktokai gavo emblemas-krikšto vardus (tai buvo mokyklinių reikmenų pavadinimai) ir turėjo juos nešioti visą dieną iki krikšto suteikimo ceremonijos. Penktokai labai rimtai vykdė šeštokų nurodymus ir saugojo emblemas. Po pamokų šeštokų vedliai palydėjo penktokus į mokyklos kiemą, kur prasidėjo šventė. Mokiniai turėjo atlikti 6a, 6b, ir 6c klasės vaikų sugalvotas užduotis skirtingose stadiono stotelėse. Penktokai puikiai įveikė išbandymus ir buvo pakrikštyti. Šeštokai jiems padovanojo saldžius „pieštukus“, nes mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs.

6b klasės vadovė Roma Kleinienė

Roma Kleinienė, Giedrė Jocytė