Skaitytojų diena 2022

• Paskelbta: 2022-03-28
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 22d. mokyklos bibliotekoje vyko Skaitytojo diena. Šis renginys, tapęs jau tradiciniu, rengiamas dešimtą kartą. Jo tikslas – pagerbti aktyviausius skaitytojus, paskatinti, apdovanoti juos, taip pat motyvuoti ir kitus mokinius skaityti knygutes, semtis iš jų žinių, išminties.

Naujas gražias knygutes šia proga mums padovanojo leidykla „Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas“.

Per metus daugiausiai knygų perskaitė ir buvo apdovanoti šie mokiniai: Anabelė Urbonaitė (3b), Jonas ir Vilius Vagariai (3d), Matas Kazlauskas (4a), Auksė Eitmanaitė (5c), Laura Juodžionytė (6a), Gabrielė Gydraitė (7c), Austėja Kuzaitė (7b), Julius Rimolaitis (8a).

Šventės metu vyko 3-4 ir 5-8 klasių viktorina. Vaikai pademonstravo puikias žinias. Gerą nuotaiką palaikė muzikos garsai, skaitomi eilėraščiai. Todėl labai dėkojame muzikantams Aistei, Gabrielei, pradinukams Emilijui ir Bernardui ir skaitovei Ugnei.

Ačiū visiems dalyvavusiems, išsakiusiems gražius palinkėjimus. Šventė buvo nuotaikinga, tarsi gurkšnis gaivaus oro.

Bibliotekininkės  Laima ir Irena