Iššūkis 16

• Paskelbta: 2022-02-14
  • Kategorija: Renginiai

Kas tas iššūkis? Suprantamas dvejopai: kvietimas dalyvauti konkurencinėje, o dažniau – situacija, kurioje turime patikrinti savo gebėjimus. Patys prieš save. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 5-8 klasių mokiniai ir dalykų mokytojai vasario 11 dieną dalyvavo STEAM veikloje „Iššūkis 16“, skirtoje 1918-aisiais Lietuvos Tarybos narių pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės nutarimui paminėti. Tikslas: naudojant 16 (šešiolika) kabinete esančių daiktų  pastatyti tvirtą, estetišką, kiek galima aukštesnį Laisvės bokštą. Akcentuoti tautinę atributiką.

Džiugu matyti mokinių išradingumą, mokytojų patirtį ir bendrą rezultatą, integruojantį įvairias disciplinas, siejant jas su realiu pasauliu, problemų sprendimu.

Jolanta Pociūtė