Smagūs rugsėjo 2-osios iššūkiai ,,Surask, suprask, pritaikyk!''

• Paskelbė : Greta Jockutė
  • Paskelbta: 2022-09-12

Surask, suprask, pritaikyk!

Tokį iššūkį metė savo auklėtiniams 8-ų klasių vadovės J.Pociūtė, A.Kazlauskienė ir M.Bertašiūtė. Rugsėjo 2 dieną mokyklos teritorijos erdvėse organizuotose pamokose mokiniai įvairiomis veiklomis ne tik pasikartojo mokinio ir saugaus elgesio taisykles. Sutvirtino tarpusavio ryšius žygiuodami tylųjį „aklųjų“ atstumą, sumanumą konstruodami skulptūras iš žmonių ir gebėjimus išgyventi ne mokykloje statydami palapines. Pasitikrino kūrybiškumą, gebėjimą dirbti atsitiktinėje komandoje bei drąsą suvaidindami ant pakylos reiškinį ar prietaisą. Rašydami laiškus sau, apmąstė pamatines vertybes, kurios padeda asmeniniame tobulėjime. Atminties ir susikaupimo prireikė kuo tiksliau braižant mokyklos koridorius bei evakuacijos išėjimus.

Mokiniai įsitikino, kad integruotos veiklos mokymąsi daro aktyvesnį, kūrybiškesnį, padeda lengviau teorines žinias susieti su gyvenimiška patirtimi bei aplinka, kurioje mokosi.