„Sveika, vasara!"

• Paskelbta: 2022-06-07
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 6 dieną, pradinukų neformalaus meninio ugdymo būrelių nariai suruošė koncertą „Sveika, vasara!“, atsisveikindami su mokslo metais ir pasitikdami vasarą. Mokyklos bendruomenę linksmino mokytojos Sigitos mažieji šokėjėliai savo smagiais šokiais. Mokytojos Inos mažieji dainorėliai džiugino linksmomis dainelėmis apie varlytes, pasitinkant vasarą, bei apdainavo savo kraštą dainomis apie Lietuvą. O pirmokėliai taip pat prisijungė dainele apie gimtinę, padainavo ir apie abėcėlę - atsisveikindami su pirmąja klase. Deklamuotojai visus džiugino eilėmis apie Lietuvą, vasarą. Koncerto pabaigą vainikavo antrokai dainuodami dainelę „O mes vaikai, o mes Pasaulis“. Pavaduotoja Rūta Z. mus pasveikino su mokslo metų pabaiga ir visi geromis emocijomis išsiskirstėme pasitikti vasaros.

Visiems gražios, šiltos vasaros ir saugių atostogų!

S. Gadžij, I.Batavičienė