Rugsėjo pirmosios šventė

• Paskelbta: 2022-09-02
  • Kategorija: Renginiai

Saulėtekis - įspūdingas gamtos reiškinys. Atveria duris į naują dieną, skatina svajoti ir siekti tikslų. Jau 55-erius metus Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija spalvotoms svajonėms ir kilniems tikslams atveria duris ir langus. Tiesia draugiškumo, palankumo, pagalbos  ranką savo seniems bičiuliams ir naujiems pažįstamiems. Ne veltui mokyklos simbolyje herbe dominuoja rankytės.

Šiuolaikiška, tobulėjanti mokykla, siekianti įdiegti būtinas vertybes: suradimą, supratimą ir pritaikymą. Bendradarbiaudama, priimdama naujoves ir kiekvieną tokį, koks jis yra, progimnazijos bendruomenė nuolat pasipildo išmintimi ir netikėtu džiaugsmu.

Ir kas gali labiau motyvuoti naujai dienai, jei ne ryto saulė, lydinti į  „Saulėtekį“ ?

Akimirkos. Foto Arūnas Dyglys