Pilietinė iniciatyva „Atminties kelias“

• Paskelbta: 2022-09-23
  • Kategorija: Renginiai

Jau tradicija tapo, kad rugsėjo 23 d. mūsų mokykloje vyksta pilietinė iniciatyva „Atminties kelias“,  skirta Lietuvos žydų genocido ir aukų dienai paminėti. Šiais metai akcijoje dalyvavo 6a klasės mokiniai, jiems padėjo istorijos mokytoja Gintarė Sudarienė ir dailės mokytoja Inga Stankuvienė.

Moksleiviai šiai dienai ruošėsi iš anksto. Prisiminė, skaitė, kartojo, ko mokėmės praeitais metais. Vaikai atsinešė lauko akmenėlių, ant kurių piešė Dovydo žvaigždę, rašė žydiškus vardus. Vykome į Klykolių žydų kapines ir padėjom tuos akmenėlius.

Mūsų visų tikslas - supažindinti mokinius su Lietuvoje Antrojo pasaulinio karo metais įvykusia tragedija, išmokti tą istorijos ir (ne)žmoniškumo pamoką, nes suprasti ir rasti paaiškinimą, kodėl tai įvyko - per sunku.

I. Suchodimcovienė