Išvyka į Šiaulius. Kokybės krepšelio projekto lėšomis

• Paskelbta: 2022-10-05
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 29 dieną 2b ir 2a klasių mokiniai vyko į kelionę, finansuojamą projekto „Kokybės krepšelis“ lėšomis. Apsilankė Šiaulių istorijos muziejuje ir dalyvavo "Puodų lipdymo senoviniais būdais" edukacijoje. Jos metu susipažino su atskirų istorinių laikotarpių keramika, jos tipais ir formomis, išgirdo apie keramikos gamybos technologijas. Gilinosi į senovės žmonių gyvenseną, buitį ir pasaulėžiūrą, paskui nusilipdė iš molio po puodelį. Keliaudami pėstute į Povilo Višinskio biblioteką antrokai pagilino ir saugaus eismo taisyklių žinias, nes teko įveikti ne vieną pėsčiųjų perėją, reguliuojamą šviesoforais. Bibliotekoje liko sužavėti žaidimų erdvėmis, o savo žinias pasitikrino žaisdami Kahoot! mokomuosius žaidimus. Lietus neleido pamatyti saulės laikrodžio rodomų valandų, tačiau "Auksinio berniuko" ir "Geležinės lapės" skulptūros nepaliko abejingų. Pavargę, bet daug patyrę ir sužinoję, mokiniai grįžo namo.

Loreta Dužinskienė