Edukacinė ekskursija į Kauną

• Paskelbta: 2022-10-27
  • Kategorija: Renginiai

Pasinaudoję NŠA projekto „Kokybės krepšelis“ lėšomis 8b klasės 24 mokiniai išvyko į  edukacinę ekskursiją.  Kauno IX fortą žinome kaip monumentą holokausto aukoms atminti, masinių žudynių vietą. Atrodytų, kad tai emociškai slegianti vieta. Mokiniai turėjo  kitą galimybę. Kauno IX forte jie tapo jaunaisiais žvalgais, stengėsi pažinti „priešo“ teritoriją. Žvalgų užduotis – orientuojantis pagal schemą surasti svarbius objektus gynybiniame įtvirtinime ir išsiaiškinti jų paskirtį. Užsiėmimo metu dalyviai mokėsi orientuotis karinės paskirties objekte, ugdėsi  pastabumą bei komandinio darbo įgūdžiai, atlikdami įvairias užduotis.

Pabuvojome  Aklųjų muziejuje. Šioje  instaliacijoje per garso, lytėjimo bei uoslės pojūčius mokiniai išmoko nematydami orientuotis ir įveikti „XXI amžiaus katakombas“ labirintus, brovėsi pro kabančius daiktus, elastingas juostas, garsų, kvapų, pirštų lietimo erdves. Ši edukacija padėjo geriau suprasti regėjimo negalią turinčius žmones.

Įvertinimas – įsimintina ekskursija.

Angėlė Kazlauskienė