Challenge the Challenge

• Paskelbta: 2022-10-12
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 30 dieną dvidešimt 6-7 klasių mokinių susibūrė į komandas „Akmenukai“, „Saulėtekiai“, „Mes“ bei „Dovana“ ir priėmė verslumo iššūkį. Sėkmingai sudalyvavę Lietuvos Junior Achievement mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) programos accelerator_x inovacijų ir verslumo nuotolinėje stovykloje Challenge the Challenge įgavo pirmąją praktinio verslumo ugdymo patirtį. Stovykla vyko Gather platformoje, tad tiek mokiniai, tiek verslo mentoriai atsidūrė virtualiame inovacijų kūrimo pasaulyje. Stovyklos metu mokiniai analizavo problemas (rinkos poreikį),  išradingai sukūrė sprendimą (verslo idėją) ir prototipą. Nelengva buvo kiekvienai komandai įtikinamai pristatyti savo sugalvotas idėjas plačiai auditorijai ir sumaniai atsakyti į visus pateiktus klausimus. Džiaugiuosi išradingais, kūrybingais, drąsiais, sumaniais „Saulėtekio“ mokiniais.

Roma Rudienė