Edukacija „Svajonių angelas"

• Paskelbta: 2024-01-10
  • Kategorija: Renginiai

Naujosios Akmenės „Saulėtekio" progimnazijoje išbandyti naujus dalykus, lavinti kūrybiškumą gali ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Daug keramikos paslapčių atradusi, išlavinusi lipdymo įgūdžius panorau pasidalinti su kolegomis. Todėl pakviečiau į keramikos edukaciją „Svajonių angelas“. Smagu, kad kolegės norėjo menine veikla praturtinti savo laisvalaikį. Edukacijos metu supažindinau su medžiagomis ir priemonėmis kurios yra naudojamos lipdymo – dekoravimo procese. Aptarėme pavyzdžius ir keramikos edukacijos praktinėje dalyje buvo lipdoma iš geltonojo molio. Nulipdyti, išdžiovinti, išdegti darbai nuglazūruoti ir dar kartą išdegti. Po tokių technologinių procesų ir gimė tikri „Svajonių angelai“ suteikę daug gražių emocijų savo kūrėjoms. Labai džiaugiuosi kolegėmis , kurios išdrįso prisijaukinti molį. Tokie nuostabūs rezultatai įkvepia ir toliau dalintis patirtimi.

Inga Stankuvienė