Žiemos švenčių labirintais

• Paskelbta: 2023-12-22
  • Kategorija: Renginiai

Vienas iš veiksmingų būdų mokiniams įgyti bendrųjų ir dalykinių kompetencijų pagrindus – projektinė veikla. Gruodžio 21 dieną nuotolinėse integruotose pamokose vėl akcentuojama bendravimo bei bendradarbiavimo kultūra,  siekiama STEAM  ūgties, dalyko turiniu auginamos mokinių kompetencijos projekte „Žiemos švenčių labirintais“.

Pradinių klasių mokytojų A.Tamašauskienės, R.Zaveckienės pamokoje „Nepramik Kalėdų“,  R. Rudienės, A. Kazlauskienės integruotoje matematikos ir biologijos pamokoje „Kalendorius į 2024-uosius!”, M. Bertašiūtės, J. Pociūtės integruotoje lietuvių kalbos ir tikybos pamokoje „(Ne)rimtos Kalėdos“, L. Erlickienės, R. Šimkuvienės integruotoje geografijos ir lietuvių kalbos pamokoje „Kalėdos ant pasaulio stalo“, R. Brasienės, L. Chlystovos   integruotoje rusų kalbos ir matematikos pamokoje „Kodas „Šventės” mokiniai ne tik aktyviai atlikto mokymosi užduotis, bet ir patys kūrė ugdymo turinį: kėlė jiems aktualias problemas ir ieškojo atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

Projektai padeda bendrojo ugdymo turinį sieti kūrybiškai spręsti problemas, adekvačiai vertinti realybę.

Progimnazijos mokytojai