UŽSIKRAUK KARJERAI

• Paskelbta: 2023-10-11
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 10 dieną „Saulėtekio“ progimnazijos būrelio ,,Ekonomika kitaip“ nariai kartu su dviem tūkstančiais Lietuvos moksleivių dalyvavo nuotoliniame tarptautinės edukacijos programos „YOUTH EMPOWERED“ metiniame renginyje „UŽSIKRAUK KARJERAI!“.

Atrasti karjeros kelią, pažinti save, tikėti savo idėjomis ir nebijoti klysti jas įgyvendinant – tai svarbiausias šio renginio tikslas. „Užsikrauk karjerai“ programa yra puiki galimybė išgirsti žinomų žmonių patarimus, išklausyti jų gyvenimo istorijas, sudalyvauti diskusijoje bei užduoti klausimų įvairių sričių ekspertams.

Klausydamiesi pranešimų, mokiniai diskutavo apie iliuzijas žengiant pirmuosius žingsnius savo karjeroje, apie asmenines vertybes ir aistrą renkantis ateities profesiją. Buvo naudinga išgirsti, kaip dirbtinio intelekto įrankius galima panaudoti šiandieninėje darbo rinkoje. Tikimės, kad įgytos žinios išmokys pastebėti naujas galimybes ir jomis pasinaudoti.

Roma Rudienė, būrelio „Ekonomika kitaip“ vadovė

Roma Rudienė