Baigiamasis projekto „Kokybės krepšelis“ renginys

• Paskelbta: 2023-05-19
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 18 dieną po pamokų progimnazijos bendruomenė susirinko į baigiamąjį projekto „Kokybės krepšelis“ renginį. Užsiėmimo dalyvius pasveikino Akmenės Tarybos narys Tomas Martinaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis, svečiavosi miesto švietimo įstaigų vadovai.15 mėnesių mokykla įgyvendino veiklos tobulinimo planą: kūrė ir atnaujino edukacines aplinkas, turtino progimnazijos materialinę bazę moderniomis ugdymosi priemonėmis, diegė skaitmeninį turinį, vykdė integruotas patyrimines veiklas, organizavo netradicines pamokas įvairiose vietose „už klasės sienų“. Savo pasisakymuose (konkretūs pranešimai ir pavardės programėlėje) mokytojai ir mokiniai įvertino projekto įgyvendinimo privalumus, iššūkius, tvarumą ir tęstinumą. Renginio klausytojai reflektuodami padėkojo lektoriams, pasidžiaugė išsakytomis mintimis ir nuveiktais darbais. Noras tobulėti veda progimnazijos bendruomenę pirmyn.