Žaidžiu ABC anglų kalba

• Paskelbta: 2023-04-11
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 3-7 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo savaitės, skirtos anglų kalbos abėcėlei, veiklose. Antrokai užbaigė ilgalaikį projektą – knygutę (spalvino išmoktas raides, mokėsi surašyti išmoktus žodžius pagal abėcėlę). Trečių ir ketvirtų klasių mokiniai žaisdami ,,Vienas paskui kitą“ pakartojo abėcėlę, įvardijo savo vardo raides anglų kalba. Veiklos buvo integruotos su informacinėmis technologijomis: vaikai, žaisdami Kahoot, pasitikrino, kaip žino raidžių tarimą, lenktyniavo, kuris greičiau taisyklingai sudėlios abėcėlę; platformoje „Liveworksheets“ dėliojo abėcėlės dėliones; žaidė Bingo ir interaktyvius mokomuosius „Wordwall“ žaidimus. Visi buvo puikiai nusiteikę, pagauti azarto, tad sėkmingai atliko pateiktas užduotis ir įtvirtino abėcėlės žinias.

A.Tamašauskienė, J.Bružienė, D.Jarušaitienė, R.Alseikienė