Trečiokų ekskursija į Panevėžį

• Paskelbta: 2022-11-06
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 21 d. 3a, 3b, 3c klasių mokiniai vyko į Panevėžį. Pirmiausia apsilankėme Panevėžio lėlių vežimo teatre. Žiūrėjome spektaklį ,,Dvylika brolių, juodvarniais lakstančių‘‘. Dalyvavome edukacinėje pamokoje apie įvairias lėles. Apsilankėme Aukštaitijos siaurajame geležinkelyje. Susipažinome su Panevėžio miestu. Įspūdžių ir geros nuotaikos netrūko!

Man labai patiko Vežimo teatras ir važinėtis drezinomis.

Teodora 3c

Man patiko lėlių teatras, Siaurukas, pasivaikščiojimas prie Nevėžio senvagės ir gidės pasakojimas.

Perla 3a

Labiausiai patiko važiuoti su traukiniu. Įdomi buvo pamokėlė teatre. Pasakojo kaip pasigaminti įvairias lėles.

Justė 3b

Man patiko viskas! Bet labiausiai patiko drezinos. Kodėl? Nes labai faina važinėtis!

Elija 3a

Man patiko Panevėžio lėlių teatras ir lėlės.

Benas 3c

Teatras, Siaurukas, upė, antys! Viskas patiko!

Elėja 3b

Vilma Pliuskienė, Sigita Gadžij, Laima, Šivickienė