Skaitytojo diena 2023

• Paskelbė : Greta Jockutė
  • Paskelbta: 2023-03-29

Skaitytojo diena

Kovo 21d. mokyklos bibliotekoje vyko Skaitytojo diena. Šis renginys, tapęs jau tradiciniu, rengiamas vienuoliktą kartą. Jo tikslas – pagerbti aktyviausius skaitytojus, paskatinti, apdovanoti juos, tuo pačiu skatinti ir kitus mokinius skaityti knygutes, semtis žinių ir išminties.

Šiemet naujomis gražiomis knygutėmis už puikų skaitymą apdovanoti šie mokiniai:
Adrijus Mingėla – 1a, Matas Surkovas – 1b, Augustas Almanis – 1c, Vakaris Galkontas – 1d, Perla
Pociūnaitė – 3a, Meida Morkūnaitė – 5a, Aurėja Šaulytė – 5a, Gustas Jonas Suchodimcovas – 6a,
Evelina Garbinčiūtė – 6c, Elinga Kalikaitytė – 8c. Labai džiaugiamės ir linkime sėkmės.

Kad šventė būtų linksma, nuotaikinga, mums talkino šauniausi, talentingiausi mokyklos mokiniai. Labai dėkojame muzikantėms Smiltei ir Gabijai, dainininkei Solitai, skaitovui Henrikui ir mokytojos Inos Batavičienės vadovaujamiems dainorėliams.

Skaitytojo dienos proga bibliotekoje surengtos net dvi parodos: mokinių piešinių paroda „Knygos iliustracija“ ir mokytojų bei mokinių keramikos darbų paroda „Pavasario spalvos“. Gražiai piešti ir daryti nuostabius keramikos darbelius moko dailės mokytoja metodininkė Inga Stankuvienė. Dėkojame už parodą.

Bibliotekininkės Laima ir Irena

Laima Barzelienė