Pamoka Vasario 16-tai

• Paskelbta: 2023-02-10
  • Kategorija: Renginiai

Pilietiškumas. Tautiškumas.  Tautinė savimonė ugdoma žingsnelis po žingsnelio šeimoje, darželyje, mokykloje. Nuo ugdymo sėkmės priklauso ar užaugę vaikai norės dirbti, kurti savo šalyje, ar gerbs ir puoselės kalbą, papročius, tradicijas, ar stengsis tai perduoti savo vaikams. Pradinėse klasėse įvairių veiklų metu skatiname džiaugtis savo kalbos gražumu, skambumu, žinoti, puoselėti liaudiškas tradicijas, papročius, gerbti, didžiuotis savo tauta, žinoti istoriją.

Viena tokių veiklų - integruota veikla „Lietuva – mūsų kraštas.“ Veikloje dalyvavo 3a, 3b, 3c, 4b, ir 4d klasių mokiniai. Veiklos metu mokiniai gilino žinias apie Lietuvą, istorinius įvykius, reikšmingas datas. Žinias pasitikrino dalyvaudami viktorinoje. Deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, dainavo daineles, skandavo, žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Pasikartoję Lietuvos valstybės simbolius, mokiniai pynė trispalves juosteles iš siūlų. Ketvirtokai mielai mokė ir pagelbėjo trečiokams. Nusipynę ir užsidėję ant juostelės Lietuvos valstybės formos papuošimus, mokiniai pasipuošė tautiškomis apyrankėmis.

V.Pliuskienė, S.Gadžij, L.Šivickienė, I.Batavičienė, D.Jovaišaitė.