Svečiuose būsimieji pirmokai

• Paskelbta: 2023-11-18
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 17d. mokyklėlėje sulaukėme gausaus svečių būrio: pas ketvirtokus atkeliavo būsimieji pirmokai ir jų auklėtojos. Tai graži bendradarbiavimo tradicija.

Būsimus mokinukus ketvirtokai pasitiko kartu atliekama perkusija pagal W. A. Mocarto „Turkų maršas“ melodiją. Susitikimo metu mokiniai pamokė mažuosius šokti „Šiaudų batai“, „Marceliukė“, paruošė keletą estafečių rungčių. Vėliau, klasėse, vaikai susipažino su aplinka, dalijosi žiniomis apie raideles, spalvas, atliko kūrybinį darbelį. Viso susitikimo metu ketvirtokai atsakingai globojo, prižiūrėjo, padėjo mažiesiems svečiams. Būsimieji mokinukai pasirodė esantys vikrūs, išradingi, kūrybingi, drąsiai dalyvavo veiklose, greitai susidraugavo su ketvirtokais. Šio susitikimo metu įgijome naudingos patirties visi: daug bendravimo, bendradarbiavimo, naujų draugų ir smagių įspūdžių.

mokytoja Vilma Pliuskienė