Penktokų krikštynos

• Paskelbta: 2023-11-17
  • Kategorija: Renginiai

Pirmieji mokslo metų mėnesiai sudėtingiausi penktokams – kol pripranta didelėje mokykloje, susipažįsta su mokytojais, išsiaiškina taisykles. O kai jau apsipranta ir nurimsta – bac ir ateina šeštokai, sako, kad ne viskas dar, nesate pilnateisiai progimnazijos nariai, kol „nepakrikštyti“. Ir tenka penktokams įvairius išbandymus ištverti, kad tikrais saulėtekiukais taptų.

Taip nutiko ir šiemet. Lapkričio 10 dienos popietę penktokai sužinojo, kad pakliuvo į nagus Saulės Tekančios genties indėnams ir teks įrodyti, jog yra drąsūs, protingi ir vieningi, jei nori pasilikti ir laimingai toliau mokytis. Mažieji nepabūgę greit pasikeitė vardus, išsidažė veidus, susigalvojo genties šūkius, susirado paslėptas klasių vadoves ir pasižadėjo savo mokyklą gerbti ir garsinti. Pastangas įvertinę šeštokai nutarė, jog penktokai gali tapti saulėtekiukais, apdovanojo juos ir prisaikdinę palinkėjo gražaus pasibuvimo klasėse.

Renginį organizavo šeštokai ir jų klasių vadovės E. Ramanauskienė, I. Paleckienė, R. Šimkuvienė.

Mantas Kontrimas