Saugaus eismo savaitė ,,Pasitikime žiemą saugūs“

• Paskelbta: 2023-12-06
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 27-30 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo savaitėje ,,Pasitikime žiemą saugūs“.

Pradinių klasių mokytojos kalbėjosi su mokiniais tema ,,Atšvaitas – pėsčiojo angelas sargas“. Mokiniai žiūrėjo ir aptarė pateiktis ir filmukus apie žiemos pavojus kelyje. Spalvino piešinius ,,Pasitikime žiemą saugiai su atšvaitais“. Bendruomenės pareigūnė Aušrinė ir socialinė pedagogė Vilija, vykdydamos akciją ,,Šviesiausia klasė, apsilankė visose pradinukų klasėse. Nugalėtojais tapo 1b, 1c, ir 2b klasės mokiniai, kurie turėjo daugiausia atšvaitų.

Nepamirškime, kad atšvaitai nematomus paverčia matomais. Saugokime savo ir kitų gyvybes!

Socialinė pedagogė Vilija Šnarienė,

,,Šviesoforo“ būrelio vadovė Ligita Šutkienė