Kultūros paso edukacijos

• Paskelbta: 2023-11-28
  • Kategorija: Renginiai

Pirmokai išbandė savo pirmą kultūros paso edukaciją - „Lietuvių liaudies pasakos, jų simbolika konstruojant su LEGO“.

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys suteikė vaikams įdomių kultūrinių žinių apie lietuvių liaudies pasakas, jų simboliką per konstravimą su LEGO. Vaikai ne tik įgijo kultūrinių, tautinių žinių, bet ugdėsi kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą. Per potyrį konstruojant skirtingus modelius, vaikai lengviau įsisąmonina pateiktą informaciją. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą. O smalsumas nuves juos prie pasakų knygų!

Refleksijos metu 1b ir 1d mokiniai pasakojo kas patiko, kas pavyko, kam buvo iškilę sunkumų, o kas džiaugėsi, kad sužinojo naujų dalykų:

Domantas: ,,Labai patiko statyti gyvūną iš Lego detalių ir svarbiausia, kad pavyko''

Lėja : ,,Reikėjo pagalvoti, neradau detalių''

Domas:  ,,Buvo įdomu, tik reikėjo šiek tiek pagalbos''

Majus: ,,Patiko sėdėti su draugu ir dirbti kartu''

Dominykas: ,,Sužinojau kokios būna pasakos''

Julius, Perla, Denas: ,, Patiko dirbti pagal schemą, net pagalbos nereikėjo''

Ema - man labai patiko konstruoti su LEGO, nes buvo įdomu ir man teko pasukti galvą, kad išeitų gerai sukonstruoti katinuką.

Matas - patiko pasakų pristatymas, sužinojau, kad jos yra stebuklinės, mistinės ...buvo įdomu.

Viltė - nuostabu buvo, džiaugiuosi, kad man pavyko sukonstruoti karvytę, paplušėti teko:)

Jovis - buvo ne taip paprasta, bet pavyko sukonstruoti katiną ir dar pastačiau šalia jo tvorelę.

Dovidas - man sekėsi net kelias pasakas papasakoti, apie kurias paklausė edukatorės.

Kajus - mano širdelė labai džiaugėsi, labai patiko konstruoti.