Whatansu geros savijautos programos žaidynės „Saulėtekyje”

• Paskelbė : Greta Jockutė
  • Paskelbta: 2022-06-11
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 1-2 dienomis 1-8 klasių mokiniai dalyvavo Geros savijautos programoje –  Whatansu žaidynėse.  Whatansu  komanda jau 10 metų Lietuvoje organizuoja patirtines stovyklas, seminarus bei renginius, formuoja klasių bei švietimo įstaigų kolektyvų komandas, dirba su jų mikroklimatu, rūpinasi mokinių socialinių ir asmeninių įgūdžių formavimu, padeda kurti gerus švietimo bendruomenės narių santykius. Ją sudaro ilgametę patirtį turintys vaikų bei paauglių elgsenos, edukacijos ir motyvacijos ekspertai – patyrę lektoriai, mentoriai, kuratoriai, vadovai, savanoriai, psichologai.

Visi Saulėtekio mokiniai (klasės) atliko jiems paskirtas kūrybines, logines, skatinančias bendrauti, klausti, išsiaiškinti užduotis per tam tikrą laiką. Taip jie lavino emocinį intelektą, komandinio darbo įgūdžius, tarpasmeninius santykius ir gerino klasės mikroklimatą. Užduočių gausa padėjo kiekvienam klasės nariui atrasti savąjį unikalumą, labiau pasitikėti savimi. Mokiniai visų žaidynių metu buvo linsmai nusiteikę, pilni gerų emocijų. Pasibaigus žaidynėms  vyko mokinių ir grupės vadovo refleksijos, kurios metu aptartos sėkmės ir klaidos, kiekvieno bendraklasio įsitraukimas, svarbumas sklandžiam klasės kolektyvo funkcionavimui. Refleksijos metu buvo  sukurtas artumo, bendrumo, atvirumo jausmas.

Soc. pedagogė Jolanta Deniušienė