Vasaros dienos stovykla „Bendrauju, žaidžiu - save pažįstu“ 2024

• Paskelbta: 2024-06-25
  • Kategorija: Pranešimai

Vasaros dienos stovykla „Bendrauju, žaidžiu - save pažįstu“ - tai nuotykių ir draugystės savaitė. Birželio 10-14 dienomis progimnazijos vaikai turėjo puikią galimybę dalyvauti vasaros dienos stovykloje „Bendrauju, žaidžiu - save pažįstu“. Penkias dienas stovyklautojai ne tik smagiai leido laiką, bet ir geriau pažino save bei aplinkinius, susidraugavo, įgijo naujų įgūdžių. Pirmoji diena. Nuotykiai „Pabėgimo kambaryje“ ir laisvė kūrybai. Stovykla prasidėjo intriguojančia veikla - vaikai dalyvavo „Pabėgimo kambaryje iš mokyklos“. Šis iššūkis skatino bendradarbiavimą ir loginį mąstymą, nes komandos turėjo kartu spręsti užduotis, kad galėtų ištrūkti. Po šio nuotykio visi skanavo ledų prizus, o vėliau pasinėrė į kūrybinę veiklą - išpiešė sau vasariškai linksmus marškinėlius. Dieną užbaigė pažinimo ir komandos formavimo žaidimai, kaip įžanga į kitos dienos veiklas. Antroji diena. Susitikimas su žirgais ir piknikas. Antrąją dieną vaikai lankėsi jojimo klube „Delta“, kur turėjo galimybę susipažinti su ūkio gyventojais ir sužinoti apie žirgų priežiūrą. Kiekvienas panorėjęs galėjo pajodinėti, pasimėgauti žirgų draugyste ir švelnumu. Paskui stovyklautojai surengė pikniką, o užkandžių pasigamino patys - lavino savarankiškumo įgūdžius. Trečioji diena: Vandens pramogos ir kulinarijos paslaptys. Trečią dieną stovyklautojai praleido baseine, mėgaudamiesi vandens pramogomis ir žaidimais. Grįžę iš baseino vaikai įsitraukė į kulinarijos veiklą - gamino desertus ir vasariškus kokteilius. Tai buvo puiki galimybė ne tik sužinoti naujų receptų, bet ir ugdyti kūrybiškumą bei komandinio darbo įgūdžius. Ketvirtoji diena: Dovanos brangiems žmonėms. Priešpaskutinę dieną vaikai skyrė savo artimiesiems. Jie pasigamino „pinigų“, kuriais vėliau galėjo atsiskaityti gėlių turguje. Prisirinkę gražiausių gėlių, vaikai komponavo puokštes savo mamoms - puokštės buvo didesnės už pačius stovyklautojus! Penktoji diena: Laisvės ir pramogų kupina diena. Paskutinė diena stovykloje buvo ypatinga, nes vaikai galėjo patys pasirinkti veiklas. Vieni džiaugėsi batutu, kiti pūtė muilo burbulus, žaidė slėpynių ar užsiėmė kitomis mėgstamomis veiklomis. Ši diena buvo kupina laisvės, džiaugsmo ir šiek tiek liūdesio, nes reikėjo atsisveikinti su naujais draugais ir nuostabiais vadovais. Stovykla „Bendrauju, žaidžiu - save pažįstu“ - tai vieta, kur vaikai ne tik smagiai leido laiką, bet ir įgijo naujų patirčių, kurios juos lydės visą gyvenimą. Džiaugiamės, kad stovykla sulaukė tokio didelio susidomėjimo ir tikimės, kad kitais metais moksleiviai vėl turės galimybę dalyvaudami prasmingose veiklose patirti nepakartojamų įspūdžių.

Agnė Tamašauskienė, Ineta Žilinskienė, Birutė Mažulytė, Sonata Žmurikienė, Lijana Burgienė, Gražina Jonušienė