Projekto „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ pristatymas Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazijos bendruomenei

• Paskelbta: 2023-09-25
  • Kategorija: Pranešimai

Akmenės rajono savivaldybėje nuo 2023 m. rugpjūčio mėnesio pradėtas įgyvendinti projektas „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ Nr. 07-007-P-0001 (toliau - Projektas), kurio vykdytojas - Europos socialinio fondo agentūra. Savivaldybės administracija kompleksinių paslaugų šeimai teikėju Akmenės rajone atrinko VšĮ „Šiaurės Lietuvos kolegija“, o Bendruomeninių šeimos namų funkcijas Savivaldybės tarybos sprendimu atlieka Akmenės rajono paramos šeimai centras (toliau - Centras).

Rugsėjo 14 dieną Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazijoje vyko visuotinis pradinių klasių mokinių tėvų susirinkimas, kurio metu buvo pristatytas įgyvendinamas Projektas, jo  tikslas, Akmenės rajone teikiamų kompleksinių paslaugų veiklos (individualios ir grupinės psichologo konsultacijos, šeimos mediacijos, pozityvios tėvystės mokymai, socialinių įgūdžių grupių vaikams ir paaugliams organizavimas ir teikimas, šeimos konsultavimas asmens (šeimos) namuose). Susirinkime dalyvavę nariai informuoti, kad visos pagal Projektą teikiamos socialinės paslaugos yra nemokamos, siekiant stiprinti psichologinius, socialinius bei krizių įveikimo įgūdžius. Registruotis paslaugoms gali visi Akmenės rajone gyvenantys asmenys, norintys gauti kompleksines paslaugas šeimai.

Dėkojame Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazijos vadovybei už bendradarbiavimą ir suteiktą galimybę pristatyti Projektą mokyklos bendruomenei.

Akmenės rajono paramos šeimai centras