Netradicinės pamokos už mokyklos ribų

• Paskelbta: 2023-02-14
  • Kategorija: Pranešimai

Vasario 7 ir 10 dienomis, septintokai ir aštuntokai, lankantys vokiečių kalbos pamokas, turėjo netradicines pamokas prekybos centre „Norfa“. Mūsų vokiečių kalbos mokytoja Žaneta Petokaitienė sudarė įvairias užduotis, kurias su džiaugsmu skubėjome atlikti.

Mokytoja mus suskirstė į komandas ir gavome po 12 užduočių. Visos jos, aišku, buvo surašytos vokiečių kalba, todėl turėjome rūpesčio teisingai jas išsiversti. O aštuntokams prie kiekvienos užduoties dar reikėjo atlikti ir matematikos užduotį, jiems buvo sunkiau. Tikslas buvo visas užduotis įvykdyti teisingai ir kuo greičiau. Užduotys buvo išties įdomios, pavyzdžiui, vienoje iš užduočių reikėjo rasti ir parašyti, kiek kainuoja brangiausia duona, arba kitoje reikėjo rasti ir parašyti visų gėrimų pavadinimus, kurie taip pat yra ir mergaičių vardai. Dar vienoje užduotyje reikėjo surasti saldainius, kurių pavadinimas prasidėjo ,,Kinder....“, ir daug kitų linksmų užduočių.

Tai buvo labai smagios pamokos prieš atostogas! Nors užduotys nebuvo pačios lengviausios, man tikrai jos patiko. Aš manau, jog pamokos tikslas buvo pasiektas, išmokau daug naujų vokiškų žodžių. Tikiuosi, jog mokytoja ateityje vėl surengs tokias smagias netradicines pamokas!

Visų mokinių, dalyvavusių šiose netradicinėse pamokose vardu, noriu padėkoti prekybos centro „Norfa“ vadovei ir darbuotojams, kad leido mums parduotuvėje vykdyti šią veiklą.

7c klasė, Roberta Vabalaitė

R. Zaveckienė