„Aguonėlė 2022“

• Paskelbta: 2022-11-14
  • Kategorija: Pranešimai

Lapkričio 13 d. vyko vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių konkursinio festivalio „Aguonėlė“ regioninis turas, kuriame dėl geriausiųjų vardo varžėsi Klaipėdos miesto, Mažeikių, Telšių, Skuodo, Akmenės, Plungės, Kretingos, Jurbarko, Raseinių, Pakruojo, Joniškio, Klaipėdos ir Šiaulių rajonų šokių grupės, studijos ir ansambliai.

Svarbiausias ir didžiausias Lietuvos vaikų ir moksleivių sceninių liaudies šokių festivalis „Aguonėlė“ kas ketverius metus suburia per 5 tūkst. jaunųjų šokėjų. Konkurso kelionė pradedama vietiniais turais, kurių laimėtojai keliauja į regionines atrankas ir tik apie šimtą geriausiais regionuose pripažintų kolektyvų susitinka varžytis nacionaliniame ture.

Kolektyvus, atsižvelgus į tinkamą ir menišką šokių kompozicijų atlikimą, sceninę kultūrą, programų kūrybiškumą ir originalumą, vertino profesionali Lietuvos nacionalinio kultūros centro sudaryta choreografijos žanro ekspertų komisija.

Džiaugiamės, jog konkursiniame festivalyje dalyvavo ir mūsų jaunių liaudies šokių kolektyvas, vadovaujamas vadovės Sigitos Gadžij. Šokėjėliai apdovanoti padėkos raštu!

Sigita Gadžij