Netradicinė geografijos pamoka

• Paskelbta: 2021-10-28
  • Kategorija: Pranešimai

Paskutinę dieną prieš atostogas su 7a, 7b, 7c, 6b , 6c mokiniais nusprendėme pasidaryti netradicines geografijos pamokas. Kiekvienos pamokos metu mokiniai buvo suskirstyti į grupes po keturis ir turėjo sudėlioti pasaulio, Afrikos, Europos žemėlapių dėliones. Kai darbas buvo įveiktas mokiniai keitėsi grupėmis ir gavo naujas dėliones. Darbas labai įtraukė mokinius.Iš karto išryškėjo grupių lyderiai, kurie vadovavo, kiti dėjo atskiras dalis, kiti lygino, kad būtų tvarkingai sudėti, kiti paskubino ir sutelkė. Mokiniai dirbo iš širdies.O mano širdis džiaugėsi. Mokiniai 7b, 7a klasėse buvo pasiruošę kahoot iš išeitų temų ir sprendė sudarytas užduotis.Visi mokiniai užsidirbo po plius vieną tašką prie kontrolinio darbo. Man labiausiai įstrigo, kad pamoka baigėsi, o keli berniukai vis kantriai dėliojo savo dėlionę sakė norintys baigti. Šia gražia nata visi atsisveikinome rudens atostogoms. Džiaugiuosi be galo savo mokiniais.

Geografijos mokytoja Jurgita Zarembienė

Jurgita Zarembienė