‚,Ich habe Durst‘‘

• Paskelbta: 2021-09-21
  • Kategorija: Pranešimai

7-ų klasių mokiniai, lankantys vokiečių kalbos pamokas, dalyvavo neeilinėje pamokoje „Ich habe Durst‘‘. Pasiskirstę į keturias komandas gamino kokteilius, kurių receptai pateikti vokiečių kalbos vadovėlyje.

Vokiškai pakartoję sudedamuosius kokteilių produktus, ėmėsi veiklos technologijų kabineto virtuvėje Pirma komanda gamino citrininį limonadą, antra grupė plakė bananinį pieną, tretieji maišė Karibų kokteilį, o likusieji eksperimentavo su gazuotais gėrimais Fanta ir Cola gamindami Spezi.

Vokiečių kalbos mokytoja Ž.Petokaitienė paskyrė mane stebėti bei vertinti kiekvienos komandos veiklą ir gautą rezultatą. Svečiavosi ir lietuvių kalbos mokytoja J.Pociūtė bei biologijos mokytoja A.Kazlauskienė. Jos taip pat degustavo kokteilius. Drąsiai galima teigti, kad visi dirbo draugiškai, kokteiliai buvo labai gardūs. Smagu, kad pamokose išmokstame ne tik užsienio kalbos, bet ir pabandome naujų skonių, kuriuos puikiai galime pasigaminti namuose.

Raigardas Balkus, 7a