VIKTORINA „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!“

• Paskelbta: 2022-06-02
  • Kategorija: Pranešimai

Jau turbūt ne kartą girdėjote, kad šiandien Pasaulis kenčia dėl aplinkos taršos. Tai veikia klimato kaitą, ledynų tirpimą ir kita. Prie problemų sprendimo galime prisidėti kiekvienas iš mūsų, tačiau tik pagalvoti ar pasvajoti neužtenka – reikia ir daryti. O ką darote jūs?
               3c , 3d, 4d klasių moksleiviai  ir jų  mokytojos susipažinę su metodine medžiaga, peržiūrėję  informacinius  vaizdo įrašus dalyvavo viktorinoje „Kaip elgiuos? Ogi tvariai‘‘.
               Atlikus užduotis, kiekvienas pasitikrino savo žinias apie besaikio vartojimo pasekmes, klimato kaitą, apie atsakingą ūkininkavimą, apie pagarbą ir bendrystę su gamta, ekologiją.
               Smagu ir naudinga buvo dalyvauti ir gauti dovanų diplomus, ženkliukus, lipdukus ir atšvaitus.

J. Bružienė, D. Jovaišaitė