„Saulėtekio“ bendruomenė mokosi

• Paskelbta: 2022-11-18
  • Kategorija: Pranešimai

Kiek mokinių, tiek asmenybių su savo norais, galimybėmis, fantazijomis ir problemomis. Mokytojų ir tėvų siekiamybė, kad pagal esamas ugdymosi sąlygas maksimaliai save realizuotų kiekvienas vaikas. Tai nėra paprasta. Todėl progimnazijos bendruomenė nuolat mokosi.
Lapkričio 17 dieną iš KK lėšų buvo surengtas seminaras „Mokinio skirtybių suvokimas, atpažinimas ir panaudojimas siekiant jo pažangos“. Seminaro lektorius psichoterapeutas Vaidas Arvasevičius mielai dalijosi savo patirtimis ir įžvalgomis apie vaikų ir paauglių skirtybes, nulemtas prigimtinių ir socialinių aplinkybių, vystymosi raidos, sveikatos problemų. Diskutavo su seminaro dalyviais, pedagogais ir Tėvų forumo  atstovais, atsakinėjo į pateiktus klausimus. Mokytojai iš seminaro išėjo optimistiškai nusiteikę, su lektoriaus išsakyta mintimi, kad nėra atsakingi už visas visų problemas. Ir geriausiai dirbdamas mokytojas gali  padaryti tiek, kiek gali.

Rūta Zaveckienė