Pirmokų pamokos ne klasėje

• Paskelbta: 2022-12-07
  • Kategorija: Pranešimai

Gruodžio 7 dieną 1a klasės mokiniai su mokytoja Daiva Bražioniene svečiavosi Akmenės Verslo centre. Pirmokai įsitraukė į diskusiją: Ko reikia norint iškepti bandeles? Ar bandelių kepimas yra verslas? Kokie žmonės reikalingi  norint kepti bandeles? Ar direktorius vienas gali gerai plėtoti verslą? Kas yra verslas? Ką galima parduoti? Verslo centro darbuotojos pavaišino vaikus sausainiais, atsakė į klausimus, išklausė vaikų svajones, pasiūlė padaryti draugystės grandinėlę ir papuošti Verslo centro salę.

Verslo centro vadovas Alis Valinčius pirmokėlius palydėjo į Kredito uniją. Ten vaikai sužinojo kada galima pasiskolinti pinigų iš banko. Mokėsi skaičiuoti tikrus Eurus: banknotus ir monetas. Skaičiavo ir su pinigų skaičiavimo įrenginiu. Pirmokai buvo labai smalsūs, banko darbuotojos vos spėjo atsakinėti į klausimus, visi norėjo išbandyti ir suskaičiuoti banknotus ir monetas.

Smagu mokytis ne klasėje!

Daiva Bražionienė