Vasaros stovykla „Bendrauju, žaidžiu – save atrandu“

• Paskelbta: 2023-06-28
  • Kategorija: Pranešimai

Jau trečius metus Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje organizuojama vasaros stovykla „Bendrauju, žaidžiu – save atrandu“, remiama Akmenės rajono savivaldybės vaikų socializacijos programos lėšomis. 66 pradinių klasių mokiniams dvi savaites buvo organizuojamos įvairios ugdančios veiklos: skatinančios vaikus laisvalaikiu skaityti, pažinti save, smalsauti ir atkakliai siekti tikslo. Refleksijos metu priėjome išvadą, jog tikrai verta ir svarbu organizuoti pramogines veiklas kartu su ugdančiomis dalykinius mokinių gebėjimus. Vaikams patinka ne vien tik linksmybės. Geriausiai jie įvertino ištvermės ir atkaklumo užduotį – penkis su puse kilometro įveikti pėsčiomis. Vadinasi, vaikams patinka pažinti save ir savo galimybes, išbandyti jėgas, keltis tobulėjimo tikslus ir jų siekti. Šis procesas nenutrūksta ir pamokose, pertraukose, klasės valandėlėse, renginiuose, ekskursijose, tačiau stovyklos metu tam buvo skirtas visas dėmesys ir vaikų patirtys džiugino juos ir stovyklos vadovus. Labai dėkojame idėjinio ūkio KasMes šeimininkams, taip pat visiems stovyklos organizatoriams. O mažiesiems vasarotojams linkime turiningų vasaros atostogų: išmokti bent vieną judrųjį žaidimą, susipažinti su bendraamžiu iš kito miesto, kasdien pabūti lauke su draugais, su knyga, mokantis ir išmokstant kažką nauja... tegul kiekviena vasaros diena atneša atradimų!

Ineta Žilinskienė