Projekto „Kokybės krepšelis“ apibendrinimas

• Paskelbta: 2023-05-17
  • Kategorija: Pranešimai

Š. m. gegužės 15 d. vyko, vienas iš ciklo, informacinis metodinis renginys „Mokyklos veiklos tobulinimo įgyvendinimas. Baigiamieji darbai ir pažanga“. Virtualaus renginio tikslas – pasirengimas veiklos tobulinimo rezultatų apibendrinimui. Buvo aptarta Mokyklų veiklos tobulinimo planų II metų įgyvendinimo specifika, vyko diskusija aktualiais klausimais. Devynios Lietuvos mokyklos dalijosi MVTP įgyvendinimo gerosiomis patirtimis, sėkmės istorijomis, pasiteisinusių veiklų tęstinumo perspektyvomis. Progimnazijos pavaduotoja V. Sobenkienė pristatė mūsų mokykloje sėkmingai vykdomas patyrimines veiklas, pasidalijo KK projekto suteiktomis galimybėmis patobulinti progimnazijos ugdymosi aplinkas, priemones, pagalbą mokiniui, galimybes mokytojams mokytis, mokiniams dalyvauti įvairiose edukacijose.