Ekskursija į UAB ,,Eternit Baltic“

• Paskelbta: 2023-10-03
  • Kategorija: Pranešimai

Labai apsidžiaugėme,  kai Jokūbo tėtis, kuris dirba UAB ,,Etenit Baltic" pakvietė  mūsų klasę apsilankyti  jo darbovietėje.

Pirmiausia, įmonės atstovai  mums pristatė, kokius produktus gamina, supažindino su saugos reikalavimais ir net priminė, kaip teisingai reikia rūšiuoti atliekas. Įdomu buvo pamatyti ir palaikyti rankose   stogo dangos lakšto, dailylentės dalelę  ar kokiais batais avi darbuotojai. Sužinojome, jog ši įmonė  vienintelė  mūsų šalyje gamina   banguotus lakštus – saugią beasbestinę stogo dangą.

Įmonės darbuotojai labai rūpinasi saugumu, tai ir mus visus aprengė liemenėmis, uždėjo šalmus, akinius ir pakvietė pasižiūrėti, kaip didžiulėje įmonėje gaminama stogo danga ir Cedral dailylentės. Įdomu buvo matyti ne tik dirbančius žmones, bet ir robotus, kurie atlieka labai daug darbų. Įmonių darbuotojai lydėjo mus  per cechus ir  bandė mums  paaiškinti  statybinių medžiagų gamybos paslaptis.

Ačiū klasės tėveliams suorganizavusiems šią ekskursiją, lydėjusiems mus kelionėje.

Marytė Paulauskienė