Nuotolinėje inovacijų ir verslumo stovykloje „Challenge the Challenge“

Kaip mūsų miestą padaryti dar gražesnį? Kaip pagerinti lankomumą mokykloje? Kaip padėti mokiniams skaičiuoti savo išlaidas? Šiuos ir kitus klausimus verslumo būrelio ,,Ekonomika kitaip“ nariai rugsėjo 26 dieną sprendė Lietuvos Junior Achievement organizuotoje nuotolinėje inovacijų ir verslumo stovykloje „Challenge the Challenge“. Stovykla vyko Gather platformoje, tad tiek mokiniai, tiek verslo mentoriai atsidūrė virtualiame pasaulyje. Mokiniai analizavo pasirinktą problemą, generavo galimus problemos sprendimus, kūrė sudėtingus savo idėjos prototipus ir logotipus, konsultavosi su mentoriais ir pristatė savo idėjas ekspertų komisijai.

Tikimės, kad stovykloje sugeneruotos idėjos padės mokiniams apsispręsti, kokį verslą jie plėtos šiais mokslo metais, įkūrę savo jaunąsias bendroves.

Roma Rudienė