Varžėsi jaunieji matematikai

• Paskelbta: 2022-04-01
  • Kategorija: Didžiuojamės

Kovo 24 dieną  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko Akmenės rajono ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiada. Į ją prisijungė 20 dalyvių iš Akmenės gimnazijos, Papilės Simono Daukanto gimnazijos, Ventos gimnazijos, Kruopių pagrindinės mokyklos ir Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos. „Saulėtekio“ progimnazijos pavaduotoja ugdymui Rūta Zaveckienė paruošė užduotis olimpiadai, pasveikino visus mokinius, palinkėjo sėkmės.

Geriausiai sekėsi „Saulėtekio“ progimnazijos ketvirtokams. I vietą laimėjo Deimantė Dauparaitė (4a kl.),  Augustė Dyglytė (4a kl.)  (parengė mokytoja Daiva Bražionienė) ir Dovydas Plienas (4c kl.) (parengė mokytoja Marytė Paulauskienė).  II vietą - Judas Justas Jurevičius (mokytoja Danutė Statkuvienė; Ventos gimnazija) ir Jokūbas Mitrofanovas (mokytoja Marytė Paulauskienė; ,,Saulėtekio" progimnazija). III vietą - Lukas Skirius (parengė mokytoja Ligita Petkuvienė;  Papilės Simono Daukanto gimnazija). Džiugu, kad mokinukai puikiai varžėsi dirbdami nuotoliu, kaip riešutus gliaudė kompiuterines užduotis.

Visi olimpiados dalyviai buvo  apdovanoti padėkos raštais. Linkime jiems sėkmės ateityje.

Akmenės rajono pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė Jolita Bružienė.

Marytė Paulauskienė ir Daiva Bražionienė